Szórt púrhab szigetelés
A szórt purhab az egyik legmegbízhatóbb szigetelési forma, kiváló hőszigetelő és vízzáró tulajdonságokkal. Hatékonysága miatt az egyik legjobb választás az építőiparban.
Cégünk tapasztalt munkatársai vállalják családi házak, csarnokok és ipari létesítmények szigetelését gépi szórt purhab technológiával, amely ipari és magán felhasználásra egyaránt ideális.
A purhab védi az épületeket a nedvességtől, megelőzi az állagromlást, és növeli azok élettartamát és értékét, miközben csökkenti az energiaköltségeket. Légzárat alkot, megoldva a hiányos szigetelés problémáit, és belső, valamint külső alkalmazásra is alkalmas.
Segít huzatmentessé tenni a tetőteret, páraszellőző tulajdonságaival megakadályozza a nedvesség felhalmozódását, nem öregszik és nem gombásodik, így megelőzi a penészesedést.
Előnyök
Tökéletesítjük ingatlanának belső klímáját új generációs szigetelésekkel.
100% Garancia.
Széleskörű felhasználási lehetőségek
A poliuretán habok alaptípusai:
Nyitott cellás purhab: beltéri használatra, ideális fal és tetőszigeteléshez, hatékony hangszigeteléssel és kedvező akusztikai környezettel.
Zárt cellás purhab: merevebb és vízálló, kültéren és magas páratartalmú helyiségekben alkalmazható. Szigeteli az alapfalakat, mennyezetet, tetőket és padlókat, valamint ipari és mezőgazdasági épületeket.
A szórt purhab sokoldalú, hatékony megoldás komplex épületek szigetelésére.
A leginkább szóba jöhető
A szórt purhab szigetelés hatékony eszközként szolgálhat családi házak ferde tetőszerkezetének hő-, és vízszigeteléséhez, porhó elleni védelemhez, a huzat ellen, továbbá födémre fújva a nyári meleg és a téli hideg ellen is. A páradiffúzív tulajdonsága által a penészesedés és a dohosodás elleni védekezésben is segíthet.
Tetőtér szigeteléséhez közvetlenül a biztonsági vízszigetelő fóliára, vagy a födémszerkezetre célszerű feljuttatni. Ezután a kívánt vastagsághoz igazítható. Praktikus vízzáró rétegethoz létre.
7-8 cm zárt cellás purhab szigeteléssel már látványos fűtésmegtakarítás érhető el. Purhab szigeteléssel a tetőtéri lakások nyári erőteljes felmelegedése is kiküszöbölhető, növelve ezáltal a komfortérzetet.
A tetőtér és a padlástér purhab segítségével történő szigetelése akár 75% megtakarítást eredményezhet a fűtés energiaszükségletét tekintve.
Tudta, hogy a hőveszteség 20-25%-os aránya a födémen vagy a mennyezeten át távozik? Ez indokolja a födém erősebb, jobb minőségű szigeteléssel történő ellátását, jelentős energiamegtakarítást elérve így.
Szórt purhab segítségével lépésálló felület érhető el, amely elsőrendű hőszigetelő és kiváló vízzáró réteget képezhet. Ez különösen a régebben épült ingatlanoknál lehet fontos.
A nyitott cellás purhab ideális a könnyűszerkezetes házak, faházak szigeteléséhez. Faházaknál például az egybefüggő habréteg gyakorlatilag 100%-ban segít megszüntetni a hőveszteséget. A nyitott cellás hab ráadásul a faszerkezet nedvességtartalmát is kiszellőzteti, tartósabb és penészesedéstől mentes állagot biztosítva.
A zárt cellás szórt purhab a helyszíni gyártásnak köszönhetően illesztés mentes, egybefüggő felületet
alkotva képez hőhídmentes felületet a padlónál, páratlan hőszigetelési képességet jelentve a
gyakorlatban. Ráadásul vízzáró réteget is alkot, a sűrűsége miatt pedig könnyedén helyezhető el rajta
a szerelőbeton.
Pinceszigetelést kívülről érdemes elvégezni, hogy meg tudjuk akadályozni a nedvesség bejutását az épületbe.
A pincelábazatot az alappal együtt kívülről körbe kell ásni, majd zárt cellás purhabbal tudunk varratmentes, vízzáró szigetelő felületet létrehozni. Pincemennyezet szigetelést is szoktunk végezni, amennyiben arra van szükség, hogy a felette lévő lakótér alja is le legyen szigetelve, azaz megszüntessük a hőveszteséget a padlószint alatt.
A szórt purhab a lapostetőnél is a legmegbízhatóbb szigetelési formát jelenti, legyen szó akár új,
akár régi tetők szigeteléséről. A technológia alkalmazásával egy lépésben oldható meg
hosszútávra az épület lapostetejének víz-, és hőszigetelése.
Teljes mértékben egybefüggő réteget alkotva, amely 100%-an vízzáró, illesztési és toldási pontoktól
mentes felületet alkotva, amellyel akár az épület dilatációs mozgásából adódó problémák is
kiküszöbölhetők.
A kivitelezéséhez a régi szigetelés eltávolítása sem szükséges, komoly anyagi megtakarítást lehetővé
téve. Ráadásul a könnyű súlya alacsony terhelést jelent az épületre nézve, viszont mégis egy lépésálló
és terhelhető felületről van szó.
Akár új, akár régi csarnok szigetelése a cél, a szórt purhab optimális választást kínál. Nemcsak hatékonyan alkalmazható, hanem évszaktól függetlenül segíthet ideális mértékben redukálni a csarnok potenciális hőveszteségeit.
Lényeges szempont a fémszerkezetek okozta hőhidak, illetve a felületeken kicsapódó pára áthidalása. Már a legvékonyabb purhab szigetelés is segíthet az ebből fakadó károk elkerülésében. Nem beszélve az illesztéseknél beszivárgó, víz, porhó, a kicsapódó és lecsöpögő pára, a vékony lemezfelületek hőszigetelését érintő rendellenességek megoldásáról.
Szórt purhab szigeteléssel megoldható az épület hő- és vízszigetelése, megszüntethető a páralecsapódás, a tetőszerkezet illesztési pontjainál és a rögzítő csavaroknál történő beázásokkal együtt.
Ezeknél a szerkezeteknél minden csavar egy-egy beázási pontot jelenthet. Az alakkövető tulajdonsággal rendelkező szórt purhab segíthet kijavítani a tetőszerkezet hiányosságait, hatékonyan befedve a csavarokat.
Az egybefüggő felületnek hála évtizedekre előre letudható a gabonatárolók, magtárak hő- és vízszigetelése, egyenletes hőmérsékletet biztosítva, elkerülve a páralecsapódást is.
A purhab nemcsak ár/érték arányban, hanem a következők miatt is ideális választást jelenthet:
A hőmérséklet túlzott ingadózása negatív hatást gyakorolhat az istállóban, ólakban állattartó telepeken tartott állatok fejlődésére. Purhab szigeteléssel viszont nemcsak az ideális belső hőmérséklet biztosítható, hanem a páralecsapódás is elkerülhető.
Mindezt meglévő tetők cseréje és komolyabb munkálatok nélkül. Jelentős összeget megtakarítva, hosszútávon is hozzáadott értéket jelentő minőségben, és az állattartás hatékonyságát is pozitívan befolyásolva.
Sőt, purhab szigeteléssel higiénia szempontjából is javítható az állattartó telepek állapota, hiszen a szigetelés teljesen egybefüggő légtömör vízálló és tisztítható felületet hozhat létre. Mindezt a nemkívánatos penészesedés nélkül, elkerülve a páralecsapódást és a csöpögést.
Kulcsfontosságú feladat gondoskodni a megfelelő minőséget jelentő hő- és vízszigetelésről és a párakicsapódás elkerüléséről annak érdekében, hogy optimális feltételek álljanak rendelkezésre a termények raktározásához.
A szórt habos kiválóan alkalmas az silók tetőszerkezetének és lábazatának a külső szigeteléséhez, pára elleni és vízszigeteléshez, illetve a tárolók hőszigeteléséhez. Azzal együtt, hogy a purhab szigeteléssel a beázások, hőingadozások elleni védelem is megoldható.
Az ilyen jellegű épületek szigetelésének hiánya hatalmas anyagi károkhoz vezethet. Megsínyli az állatállomány is a rossz hőmérsékleti viszonyokat, de az épületekben tárolt terményben vagy műszaki berendezésekben is nagy károk keletkezhetnek.
A tartályok kerek szerkezete miatt a szórt poliuretán hab gyakorlatilag az egyetlen kézenfekvő eszköz a hézagmentes, felfekvő szigetelés kivitelezéséhez. További érv a poliuretán hab alkalmazása mellett, hogy a kiváló tapadó képessége és stabilitása miatt magas tartályoknál sem csúszik le, miközben hosszú éveken át biztosíthatja a szigetelés kifogástalan minőségét.
A szórt purhab nemcsak hatékony, hanem anyagi szempontból is kedvező választást jelent a tároló tartályok szigeteléséhez. Már csak azért is, mivel a szigetelési rétegek által tetszőleges bevonatvastagság kivitelezhető.
Nagy előnye a szigetelésnek, hogy talajba süllyesztésnél sem veszi fel a vizet, miközben festékréteg vagy bitumenbevonat is felhordható rá, ráadásul hosszú évekre megoldhatja a tartály hatékony védelmét.
A szórt hab ebben a tekintetben is hatásos eszköz, tetszőleges szigetelési vastagság mellett. Tartós megoldásként, akár magasabb hőmérséklet mellett is. Miközben hagyományos eszközökkel a szigetelés borzasztó drágán volna megvalósítható, a purhab szigetelés költséghatékony alternatívát jelent.
Purhab segítségével hézagmentesen alakítható ki víz- és hőszigetelés medencéknél, aknáknál, víztározóknál.
A zárt cellás hab kiváló választás szokatlan szerkezeti kialakítások esetén, mivel tökéletesen illeszkedik bármilyen felülethez, és tartós, hézagmentes szigetelést biztosít. Nemcsak könnyűszerkezetes épületeknél, hanem számos más területen is hatékonyan alkalmazható.
Az energiahordozók árának emelkedésével egyre sürgetőbbé válik meglévő szerkezeteink hatékony felújítása és hőszigetelése. Senki sem szeretné felforgatni beépített tetőterét a szigetelés cseréje miatt. Zárt cellás szórt poliuretán habbal ez kívülről, a belső tér érintése nélkül is megoldható.
A cserépfedés eltávolítása után a tetőfóliát ki kell venni, mivel a vízhatlan hab pótolja annak funkcióját. A régi hőszigetelés eltávolítása után a szarufaköz zárt cellás habbal tölthető ki (általában 8 cm javasolt).
Ráadásul a hőhídmentesítés is megoldható, ha a szigetelést a szarufák oldalára is felvezetjük, és a lécezés között vékonyan felhordjuk. A hab olyan apró réseket is kitölt, amelyek szabad szemmel nem láthatók. Tapasztalatok szerint azonnali 30-40%-os fűtési költségmegtakarítás érhető el, nem beszélve a nyári túlhevülés megszűnéséről.
A zárt áruszállító járművek utólagos szórt purhab szigeteléssel alkalmassá tehetők hűtött vagy temperált áruk szállítására. A szigetelőanyag kiváló hőszigetelő tulajdonságainak köszönhetően kisebb rétegvastagságban is megfelel az előírásoknak, így nem foglal el feleslegesen helyet a raktérből.
A felület könnyen tisztán tartható, mosható, és igény szerint bármilyen további felületkezeléssel ellátható. A szigetelés kis súlya miatt csak minimálisan csökkenti a teherautó terhelhetőségét.
Rendkívűl takarékos
A zárt cellás purhabot nem érdemes 10-12 cm-nél vastagabban alkalmazni, mert a további rétegnövelés már csak minimális mértékben javítja a hőszigetelő képességet. Érdekes módon már 3 cm "vékony" réteg is képes a hőveszteség háromnegyedét megakadályozni!
Ennek alapján javasoltunk egy passzívház fafödémjére—mely fagerendákból és egy réteg hajópadlóból áll—mindössze 10 cm vastag zárt cellás hab hőszigetelést. A szigetelés elkészült mindenféle huzat- és párazáró fólia, valamint ragasztó-tömítő szalag használata nélkül.
A hőtechnikai számítások szerint legalább 20 cm vastagságra lett volna szükség a passzívházak szigorú hőszigetelési előírásainak betartásához. Ennek ellenére az épület kiválóan működik passzívházként, hagyományos fűtés nélkül!
Ez is bizonyítja a habszigetelés kiemelkedő hőszigetelő képességét. Felmérések szerint az 5 cm vastag szórt poliuretán hab olyan mértékben csökkentette a szigetelt épületek energiaköltségeit, hogy a tetőszigetelések ára átlagosan 4,5 év alatt megtérült a beruházóknak.
A szórt hab a legtöbb tetőtípusra gond nélkül felhordható. Alkalmazásakor megtakarítható a meglévő szigetelés bontási költsége, valamint a keletkező (gyakran veszélyes) hulladék ártalmatlanításának költsége. Évtizedes élettartama végén pedig, ellentétben más szigetelési módszerekkel, nem szükséges eltávolítani; egyszerűen újabb réteget lehet ráfújni és bevonatolni, így tovább védi az épületet.
Felmerül a kérdés: miért nem érnek el a hagyományos anyagok hasonló szigetelési teljesítményt? A hőtechnikai számítások olyan tulajdonságokat feltételeznek minden hőszigetelő anyagnál, amelyek valójában csak a helyszínen szórt poliuretán habokra jellemzőek:
Ezzel szemben egy 5 cm vastag zárt cellás purhabbal szigetelt ház üzemeltetési költsége mindig alacsonyabb lesz, mint egy akár 20 cm szálas anyaggal szigetelt épületé.
A helyszínen szórt purhabok jelenleg a piacon elérhető leghatékonyabb hőszigetelő anyagok közé tartoznak. Bár léteznek elméletben hasonló vagy akár jobb hőszigetelő képességű anyagok, illetve olcsóbb megoldások, a beépítés utáni teljesítmény tekintetében a szórt poliuretán habok messze felülmúlják ezeket.
A hagyományos hőszigetelő rendszerekkel szemben a szórt purhab:
A légzárás és a huzatmentesség kiemelt jelentőségű a hőszigetelés hatékonyságában. Ha a külső levegő bárhogyan bejut a hőszigetelés mögé, gyakorlatilag semlegesíti a szigetelő réteg hatását, bármilyen vastag is legyen az.
Levegőszivárgás lehetséges pontjai:
Az így elszökő beltéri levegőt filtrációs hőveszteségnek nevezzük. Ennek mértéke akár kolosszális is lehet, például egy padlástéren átfújó hideg szél esetén akár 90%-os hőveszteség is előfordulhat, ami az épület kifűthetetlenségéhez vezet.
Páravándorlás és következményei
Az ellenőrizetlenül mozgó levegő további gondot okoz: az épületben keletkező pára nagy része a levegővel együtt mozog. Ha a pára a szivárgó szerkezeten keresztül bejut és lehűl, a harmatpontot elérve víz formájában kicsapódik. A víz rosszabb hőszigetelő, így lerontja a szigetelés hatékonyságát, emellett penészedést és szerkezeti károsodást okozhat.
Jelenleg a helyszínen szórt uretán habokon kívül nincs olyan hőszigetelési módszer, amely önmagában megszüntetné a filtrációs hőveszteséget és páravándorlást.
Légzárás kialakításának nehézségei:
Ez magyarázza, miért válnak lakhatatlanná a tetőterek a nyári hőségben, és miért képes a szórt hab akár fele-harmad vastagságban is megakadályozni a túlmelegedést.
Az uretán habok az 1960-as évek óta részei mindennapjainknak. Hűtőszekrények és melegvíz-tárolók szigetelésére használják, mivel más anyag nem képes ilyen vékony rétegben hatékonyan fenntartani nagy hőmérséklet-különbségeket.
Meglepő lehet, de a habszivacsok, matracok, autóülések is az uretán ipar termékei. A kémiai összetevők módosításával jelentős különbségek érhetők el mind az előállítási módszerekben, mind a hab végső tulajdonságaiban.
A kikeményedett poliuretán hab nem jelent környezeti vagy egészségügyi kockázatot. A gyártás során viselt védőfelszerelés a szórási köd elleni védelemre szolgál. Senki sem szeretne uretán cseppecskéket belélegezni, és az egyszer használatos védőruha praktikusabb, mint a munkaruhák tisztítása.
Az is bizonyítja a purhabok ártalmatlanságát, hogy az alváskomfortot növelő memóriahabos párnák és matracok is ugyanezzel a technológiával készülnek. A memóriahab meleg érzetét az adja, hogy a test hője nem vezetődik el a felületről.
A két komponensből létrejövő uretán hab molekulái stabil kémiai kötést alkotnak. Az anyag:
Emellett kedvező hőparaméterekkel rendelkezik, és széles hőmérsékleti tartományban (–200°C-tól +135°C-ig) ellenálló. Átlagos hővezetési tényezője: 0,020-0,030 W/mK.
A szigetelés egyenetlen felületével érdemes előre számolni, mivel a zárt cellás hab az eredeti folyékony térfogat 30-40-szeresére tágul. Sima felületen a szórás ±1 cm pontossággal kivitelezhető, de szerkezeti csatlakozásoknál ez akár ±3 cm eltérést is jelenthet.
Ezért olyan helyeken célszerű alkalmazni, ahol az esztétika kevésbé fontos, például:
A szórt purhab kivitelezése hőmérséklet- és páratartalom-érzékeny. Csak megfelelő körülmények között végezhető:
A szórt poliuretán hab két vegyi komponens reakciójával jön létre. A komponenseket felmelegítve fújják ki, ezért csak megfelelő felületi hőmérsékleten alkalmazható. Ha a hőmérséklet nem optimális, a reakció nem megfelelően megy végbe, és a hab nem éri el a kívánt szigetelési tulajdonságokat.
Az uretán habok szerkezetbe építve (eltakarva) az éghető anyagok között a legjobb, B-s1,d0 tűzvédelmi besorolásúak. Ez azt jelenti, hogy nem csepegnek égve, és minimális füstöt termelnek, de még mindig éghető anyagnak minősülnek.
Ezért az elkészült habszigetelés közelében tilos dohányozni, nyílt lánggal dolgozni vagy szikrázó munkát végezni, amíg el nem készül a végleges takarás (pl. gipszkarton). Tudomásunk szerint nem létezik nem éghető hab a kereskedelemben. Ha valaki ilyet állít, érdemes megkérdőjelezni a szakértelmét.
A szórt poliuretán keményhab nem UV-álló, ezért a napsugárzástól speciális bevonattal kell védeni. Az UV-sugárzás károsítja a habot, megbontja a molekuláris kötéseket, ami az anyag rideggé és törékennyé válásához, majd lassú elporladásához vezet.
Beltérben ez nem probléma, de kültéren védeni kell:
Cégünk egy ezüstszürke színű speciális védőbevonatot használ, amely hosszú ideig biztosítja a szigetelés megfelelő működését. Ez a réteg ellátja a hab vízszigetelését és mechanikai védelmét is, különösen olyan tetőkön, ahol az esés kisebb mint 2%, és a csapadékvíz megállhat.
Az UV-védő bevonat felhordása magasnyomású festékszórással vagy kézi hengerléssel történhet közvetlenül a szórás után, de legkésőbb öt napon belül. A tartós minőség feltétele a száraz és tiszta habfelület.
A tető karbantartása ezután az UV-védő bevonat időszakos megújítását jelenti, ami az épület elhelyezkedésétől és az időjárási körülményektől függően általában 5 évente szükséges.
Különböző szórt habok
A zárt cellás szórt poliuretán hab egyik legnagyobb előnye, hogy viszonylag vékony rétegben is kiváló hőszigetelő képességet biztosít. További pozitív tulajdonságai közé tartozik, hogy:
Továbbá a zárt cellás szórt hab legalább háromszor jobb hőszigetelő értékkel rendelkezik, mint a hagyományos hőszigetelő anyagok, miközben hőhídmentes, egybefüggő felületet alkot.
Legyen szó hőszigetelésről, vízszigetelésről vagy purhab szigetelésről, cégünk minden esetben egyedi, személyre szabott árakkal áll rendelkezésére. Így mind magánszemélyek, mind vállalkozások számára piacképes díjszabást kínálunk, rejtett költségek nélkül.
Tudjon meg többet, és válasszon minket, ha Önnek is fontos a precíz munkavégzés korrekt áron!
Ajánlatkérés után, igény szerint, munkatársaink felkeresik az érintett épületet, és a helyszíni felmérést követően pontosítják a korábbi kalkulációt a szigetelés költségeire vonatkozóan. Csak ezen pontok tisztázása után kezdjük meg a kivitelezést.
A szigetelendő felület számításánál a felületek tényleges területét vesszük alapul, áraink pedig vastagságfüggő négyzetméterárak.
Fontos tudni, hogy a szigetelés árát számos tényező befolyásolhatja. Például, ha a felület tisztítást vagy előzetes kezelést igényel, vagy ha a munkavégzés 8 méternél magasabb magasságban történik.
A megrendelt felület nagyságától függően kedvezményeket tudunk biztosítani.
Az elvégzett munkáinkra általában 10 év garanciát vállalunk.
Szakembereink több éves tapasztalattal rendelkeznek az épületszigetelés terén, így garantáltan megtalálják a legjobb megoldást az Ön épületéhez is.
A nyitott cellás hab kiválóan alkalmas lakóépületek belső szigetelésére. Ennek oka, hogy a felületre kifújva akár százszorosára tágul, így minden apró résbe behatolva hőhídmentes, egybefüggő és kiváló hő- és hangszigetelést biztosít.
Használata azért is indokolt, mert a zárt cellás hab speciális tulajdonságaira nem minden esetben van szükség. Például tetőtéri hőszigetelésnél, ahol a tetőfólia már gondoskodik az eső és a porhó elleni védelemről.
Fontos megjegyezni, hogy a nyitott cellás hab nem terhelhető, ezért célszerű védeni a nedvességtől és a páradiffúziótól.
Legyen szó hőszigetelésről, vízszigetelésről vagy purhab szigetelésről, cégünk mindig személyre szabott, egyedi árakkal áll rendelkezésére. Ennek köszönhetően mind magánszemélyek, mind vállalkozások számára piacképes díjszabást kínálunk, rejtett költségek nélkül.
Tudjon meg többet, és válasszon minket, ha Önnek is fontos a precíz munkavégzés korrekt áron!
Az ajánlatkérést követően, igény szerint szakembereink felkeresik az érintett épületet. A helyszíni felmérés során pontosítjuk a korábbi kalkulációt a szigetelés költségeire vonatkozóan. Csak ezen részletek tisztázása után kezdjük meg a kivitelezést.
A szigetelendő felület számításánál a felületek tényleges területét vesszük alapul, áraink pedig vastagságfüggő négyzetméterárak.
Fontos tudni, hogy a szigetelés árát több tényező is befolyásolhatja. Például, ha a felületet előzetesen tisztítani vagy mosni kell, vagy ha a munkát 8 méternél magasabb magasságban kell elvégezni.
A megrendelt felület méretétől függően kedvezményeket tudunk biztosítani.
Az általunk elvégzett munkákra általában 10 év garanciát vállalunk.
Személyre szabott ajánlat az Ön igényeire szabva
Legyen szó szórt purhab vagy fújható ásványgyapot szigetelésről, cégünk mindig az Ön igényeihez igazított, személyre szabott árakkal dolgozik. Ennek köszönhetően mind magánszemélyeknek, mind vállalkozásoknak piacképes díjszabást kínálunk, rejtett költségek nélkül.
Válasszon minket, ha fontos Önnek a precíz munkavégzés korrekt áron!
Helyszíni felmérés
Az ajánlatkérést követően, igény szerint, szakembereink felkeresik az érintett épületet. A helyszíni felmérés során pontosítjuk a korábbi kalkulációt a szigetelés költségeire vonatkozóan. Csak ezen részletek tisztázása után kezdjük meg a kivitelezést.
A szigetelendő felület méretét a tényleges terület alapján számítjuk, áraink pedig vastagságfüggő négyzetméterárak.
Fontos tudni, hogy a szigetelés árát több tényező is befolyásolhatja. Például, ha a felület előzetes tisztítást vagy mosást igényel, vagy ha a munkát 8 méternél nagyobb magasságban kell elvégezni.
A megrendelt felület nagyságától függően kedvezményeket biztosítunk.
Az általunk elvégzett munkákra általában 10 év garanciát vállalunk.
Csapatunk tapasztalt a purhab szigetelésben, garantálva a kiváló minőséget! Bízza ránk a kivitelezést!
A púrhab szigetelés a legjobb ár-érték arányú energiatakarékossági megoldás.
KAPCSOLATFELVÉTEL
Töltse ki és küldje el a kapcsolatfelvételi űrlapot, vagy keressen minket a megadott elérhetőségeken.
Hívjon minket
Írjon e-mailt
HőMax Szigetelés Kft.
2337 Délegyháza, Vadvirág utca 46.